29 Aralık 2010 Çarşamba

Sizin hala yılbaşı kombinleriniz hazır değil mi?

Yeni yıla şunun şurasında ne kaldı? Hediye telaşlarından zaman bulabildikçe eminim üstünüze başınıza ciciler de baktınız.Ama bir türlü karar veremediniz mi?İşte yılın SON fırsatı.
Gideceğiniz yere göre kıyafet alternatifleri...

A Planı : Ailenizle yiyeceğiniz yemekten sonra, babanızın aldığı alkol oranından faydalanıp arkadaşlarınızın yanına kaçıcaksınız.Kıyafetiniz hem babannenizi hemde en yakın arkadaşınızı tatmin etmeli.Peki ama nasıl?
Malum kırmızı yılbaşının vazgeçilmez rengi,onsuz olmaz!(en olmadı iç çamaşırınızda kırmızıyı taşımalısınız o gece :)) Yemekte üzerinizde olacak o usturuplu ceket sayesinde babanız altına giydiğiniz straplez elbisenin farkına bile varmayacak.Uzun çizmeleriniz ise gecenin ilerleyen saatlerinde yerine yüksek ökçeli pabuçlarınıza bırakacak.Bu aşamada çizmelerin eve geri gitmesi mevzusunda anneyle işbirliği içinde olmak en mantıklısı, benden söylemesi ;)


yılbaşıB Planı : Arkadaşlarınızla birlikte onca plan yapmaya çalışmanıza rağmen,bi türlü istediğiniz gibi bişiler bulamadınız.Sizde en son çare olarak ''Home Party'' yapmaya karar verdiniz.
Belli ki sabahın ilk ışıklarını birlikte görüceksiniz.Kıyafetiniz günün/gecenin her saati size zorluk çıkartmamalı.Hem rahat, hem şık Bohem bi kız olmaya ne dersiniz?


yılbaşıC Planı : Haftalar öncesinden! rezervasyonunuzu yaptırdınız.Otel,gece klubü yada denize nazır bir restoranda karşılayacaksınız 2011'i.Saatler 12'yi gösterirken siz muhtemelen ayakta; 10 dan geriye avaz avaz geri saymış,yanınızdakileri öpmekle meşgul bir halde olacaksınız.
Her ne kadar gidilecek yere göre kıyafetinizde değişiklik yapmanız gereksede genel hatlarıyla o gece über! şık olmalısınız.O ince topuklar vitrinde durduğu gibi yerinde durmayacak,bütün gece ayaklarınızın canına okuyacaklar (:

yılbaşıD Planı : Öyle bangır bangır müzik size göre değil, eskilerden dinleyip/söyleyip; fasıl ekibiyle 'Amaaann sabahlar olmasın' diye haykırmak istiyorsunuz.O dansöze de şimdiden taş çıkartıcağınız belli...
Elbise ve eteklerin her 3 kadından 3'ünde! olacağı bu gecede; siz bir fark yaratıp pantolonunuzla salınabilirsiniz.Gecenin neler getireceği hiç belli olmaz, kim bilir belki yerler yetmez, masaların üstüne çıkmak ister canınız...

yılbaşıE Planı : Bu planın adını değiştiriyorum an itibariyle,bundan sonra bu plan Ecce planı olarak biline!Bu nacizane plan benim gibi yeni yıla evinin huzurunda girecek olanlara gelsin.
Ama bu planda bile üstümüze başımıza dikkat edelim lütfen! Bakalım benim o geceki kıyafetim nasılmış?

yılbaşı
İster inanın, ister inanmayın benim yılbaşı gecemin bu şekilde geçme ihtimali var!Vallaa....
Nolcağı hiç belli olmuyor?!
Heyhat
Mutlu yıllar efenim...

EccE


3 yorum:

  1. Hello! Thanks for following my blog, I wanna let you know that I am hosting a giveaway to all my followers, come check it out! Big Hair And Bikinis GIVEAWAY

    YanıtlaSil
  2. 2. fotodaki konbin çok güzelmiş..

    YanıtlaSil